loading
AVTEK TS 7 LITE 86" INTERAKTĪVAIS EKRĀNSAVTEK TS 7 LITE 86" INTERAKTĪVAIS EKRĀNSAVTEK TS 7 LITE 86" INTERAKTĪVAIS EKRĀNS
img

AVTEK TS 7 LITE 86" INTERAKTĪVAIS EKRĀNS

IEPAKOJUMS:

  • 2886,00 €

2886,00 €

Maksājumi:

kods: 1TV257

 

Šis ir jaudīgākais interaktīvo displeju sērijas TS 7 pārstāvis.

 

Šis interaktīvais displejs ir aprīkots ar Android 11 operētājsistēmu un jaudīgiem komponentiem, pateicoties kuriem varēsiet nevainojami izmantot pat visprasīgāko programmatūru. Interaktīvajam ekrānam ir daudz savienotāju, ar kuru palīdzību varēs brīvi pieslēgt ārējās ierīces, viens no šiem savienotājiem ir USB Type C, ar šī savienotāja palīdzību varēsiet ne tikai pārraidīt attēlu un skaņu, bet vienlaikus arī uzlādējiet ierīci.

 

Ir vairākas funkcijas un uzlabojumi, kas padara interaktīvo displeju daudz vairāk nekā tikai skārienekrāna televizoru:

Rūdīts aizsargstikls. Interaktīvā displejā ir ļoti svarīgi aizsargāt jutīgo plakano ekrānu, lai nodrošinātu ierīces ilgu kalpošanas laiku. Neatkarīgi no tā, vai tas tiek izmantots skolā vai konferenču telpā, uzticams ekrāna aizsargs ļauj lietotājiem koncentrēties uz darbu.

 

Profesionāls LCD plakanais ekrāns. Interaktīvajos displejos uzstādītās plates nav vispārīgas patērētāja kategorijas sastāvdaļas. Tie ir īpaši izstrādāti un ražoti konkrētajai darba videi. Šīs izturīgās un izturīgās ierīces var darboties ilgu laiku bez pārtraukumiem. To plašais skata leņķis nodrošina, ka ekrāna saturs ir skaidri redzams ikvienam telpā esošajam.

Izturīgs korpuss. Tāpat kā aizsargstikla gadījumā, arī interaktīvais displeja korpuss ir veidots tā, lai piešķirtu displejam modernu izskatu, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo aizsardzību iekšpusē esošajām sastāvdaļām.

 

Uz Avtek Andriod operētājsistēmas ir iespējams instalēt Bytello programmatūru:

 

BYTELLO CLASS: viegli lietojama programmatūra, kas nodrošina jaudīgus rīkus pedagogiem, lai izveidotu un vadītu nodarbības, sadarbotos ar izglītojamajiem un sasniegtu neparastus mācību rezultātus. 

https://www.bytello.com/class?source=other

 

BYTELLO DMS: šī programmatūra nodrošina organizācijām ērtu un ātru vienotu vadības risinājumu interaktīvajiem displejiem, izveido efektīvu un reāllaika iekārtu vadības sistēmu. Nodrošina interaktīvā ekrāna pārvaldību un kas ir mākoņrisinājuma platforma, lai funkciju izpildei varētu pieslēgties no jebkuras datora iekārtas IT speciālists. Lūdzu ar peli ritiniet šai linkā uz leju, lai redzētu dažas no iespējām.

https://www.bytello.com/dms


BYTELLO OS: balsošanas sistēma - Airclass, rakstiet, prezentējiet, uzņemiet ekrāna satura fragmentu vai arī ierakstiet visu mācību stundu (prezentāciju ar veiktajām anotācijām) un viegli kopīgojiet to ar skolēniem (citiem lietotājiem) – Note un citas funkcijas. 

https://www.bytello.com/os

 

BYTELLO SHARE: bezvadu pieslēgums datoram, telefonam vai planšetdatoram. Displejs sadalot ekrānu 9 daļās spēj vienlaicīgi parādīt 9 lietotājus (dators, telefons vai planšetdators), kuru ir pieslēgušies bezvadu savienojumā ar BYTELLO SHARE. 

​https://www.bytello.com/ssp

 

 

Interaktīvā ekrāna brošūra angļu valodā šeit

Lietotāja instrukcija latviešu valodā šeit

 

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814949, info@crcb2b.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaVisas precesJaunumiKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@crcb2b.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

risinājums: webmod