loading
PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+
img

PRESTIGIO MULTIBOARD 65” LIGHT+

SADERĪGIE PRODUKTI:

  • 1784,00 €

1784,00 €

Maksājumi:

Produkcijas kods: PSMB068P650

PIEDZĪVO JAUNU MIJIEDARBĪBAS LĪMENI

Interaktīvais displejs Multiboard Light Plus ir jaunās paaudzes paneļi biznesam un izglītībai, kas satur uzlabotas funkcijas salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem Multiboard Light un Prime. Paaugstināta produktivitāte garantē progresīvu 50 000 stundu pieredzi ilgstošam un intensīvam darbam, kas nepieciešams jūsu komandai vai klasei, sadarbojoties vai mācoties. Prezentējiet, māciet vai mācieties — jaunā Multiboard Light+ ir ideāls risinājums jums. Risinājums All-in-one apvieno visus nepieciešamos rīkus un ir paredzēts, lai aizstātu vairākas ierīces visai sanāksmei vai klasei. Jaudīgā aparatūra kopā ar iepriekš instalētu programmatūru nodrošina daudzpusīgu un lietotājam draudzīgu risinājumu visām jūsu interaktīvajām vajadzībām. Pateicoties Plug & Play funkcijai, visam iestatīšanas procesam ir jāpievieno strāvas kabelis. Jaunās paaudzes interaktīvie paneļi Multiboad Light + zvans, lai aizmirstu grūtības un sadarbotos bez ierobežojumiem.

UZLABOTA TIEŠSAISTES SADARBĪBA

Tagad jūs varat vadīt virtuālas sanāksmes, vebinārus, nodarbības un prezentācijas, neizmantojot papildu aprīkojumu. Multiboard Light+ sērijas iebūvētā kamera un mikrofons piedāvā daudzas priekšrocības tiešsaistes sadarbībai.

BEZVADU EKRĀNA KOPLIETOŠANA NO VAIRĀKĀM IERĪCĒM

Kopīgojiet savus ekrānus un sadarbojieties reāllaikā neatkarīgi no ierīces. Multiboard Light+ sērija atbalsta bezvadu ekrāna koplietošanu no Android, Windows, Mac, iOS, kā arī atbalsta apgriezto spoguļošanu, Multiboard tālvadības pulti no jūsu ierīces un otrādi. Nodrošina vietējā ekrāna kopīgošanu, izmantojot AirPlay.

ESI RADOŠS

Multiboard Light+ atbalsta rakstīšanu ar 2 dažādām krāsām vienlaikus. Turklāt ar funkcionāli aktīvo pildspalvu jūs varat mainīt slaidus, veikt piezīmes un kontrolēt pildspalvas biezumu bez papildu instrumentiem un darbībām.

PADZIĻINĀTA APMĀCĪBA SKOLĀS

Padariet nodarbības saistošākas un dinamiskākas, ieviešot jauno Multiboard Light + savā skolas sistēmā. Pasūtiet uzdevumu pie tāfeles, izskaidrojiet jaunu tēmu, apmeklējiet virtuālo galeriju vai organizējiet izglītojošu spēli. Izmantojiet mozaBook ar jaunākajām grāmatām un video bibliotēku, lai papildinātu savas nodarbības un veiktu videozvanus uzaicinātajiem skolotājiem visā pasaulē. Lai sāktu nodarbības, vienkārši noklikšķiniet uz izvēlētās lietotnes uz tāfeles. Jaunākās funkcijas nodrošinās veselīgu izglītības vidi un veicinās bērnu interesi par mācīšanos.

IEPRIEKŠINSTALĒTA PROGRAMMATŪRA

Viegli lietojama programmatūra biznesam un izglītībai, tostarp mozaBook Classroom ar bezmaksas gada licenci, nodrošina pilnīgu risinājumu. Vienkāršo darbinieku darbu vai palielina iesaistīšanos klasē.

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814936, info@skolam.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@skolam.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod