loading
Makeblock Codey Rocky robotsMakeblock Codey Rocky robotsMakeblock Codey Rocky robotsMakeblock Codey Rocky robotsMakeblock Codey Rocky robotsMakeblock Codey Rocky robots
img

Makeblock Codey Rocky robots

SADERĪGIE PRODUKTI:

 • 188,00 €

 • 288,00 €

 • 255,00 €

 • 298,00 €

188,00 €

Maksājumi:

Produkta kods: MB-CODEYROCKY

Kas ir Makeblock Codey Rocky robots?

Makeblock Codey Rocky robots ir programmējams mācību robots bērniem, lai uzsāktu mācīties robotiku un programmēšanu. Komplekts ir izveidots, lai rosinātu radošumu, problēmu risināšanu un mācīšanos par programmēšanu jautrā veidā. Codey Rocky apvieno programmējamu izpēti un fizisko mijiedarbību, lai iepazīstinātu bērnus ar programmēšanu, izmantojot mBlock — programmatūru, kuras pamatā ir Scratch 3.0 un Python. Codey Rocky var ieprogrammēt grafiski (Scratch3.0) un tekstuāli (Python), izmantojot bezmaksas mBlock 5 programmatūru (MacOS, Windows, Linux), kas atbalsta mākslīgo intelektu (AI) un lietu internetu (IoT). Robotu var ieprogrammēt arī, izmantojot lietotni Makeblock (Android, iOS). Kurš ir paredzēts zinātkāriem jauniem prātiem, Makeblock's Codey Rocky iegremdē bērnus tehnoloģiju pasaulē, iepazīstinot viņus ar programmēšanas un robotikas pamatiem jautrā un saistošā veidā.

Draudzīgais Codey Rocky robots izklaidē un māca, parādot bērniem, ka mūsdienu tehnoloģiju pasaulē par programmētāju var būt ikviens! Tās uzdevums ir attīstīt loģiskās un radošās domāšanas prasmes, iepazīstinot lietotājus ar aizraujošo programmēšanas, robotikas un pat mākslīgā intelekta pasauli. Codey Rocky apvieno visas labākās izglītojošo robotu iespējas mazākajiem, un tā izskats un spēja paust emocijas uz ekrāna apburs ikvienu, ne tikai bērnus. Robots piedāvā milzīgas programmēšanas iespējas - Python , Scratch 3.0 , IoT (lietiskais internets) - Pateicoties Codey Rocky, tas viss kļūst tik vienkārši kā jebkad agrāk. Šis jauks mazais pavadonis iepriecinās pat pieredzējušus programmētājus!

 

Uzmanbu! Cena ir dota orientējoša un tā var būtiski mainīties. Lūdzam pirms pasūtījuma veikšanas sazinies ar mums.

 

Codey Rocky Youtube videos:

 

 

Codey Rocky izglītības robota īpašības:

 • Codey Rocky ir lielisks līdzeklis bērnu radošās un loģiskās domāšanas attīstīšanai
 • Jauks izskats un spēja parādīt emocijas displejā.
 • Tas iepazīstina pat jaunākos bērnus ar robotiku un programmēšanu.
 • Palīdz bērniem izprast mūsdienu tehnoloģijas, piemēram, lietu internetu (IoT) un mākslīgo intelektu (AI).
 • Tas ir universāls, gan bērniem, kuri vēl neprot programmēt, gan tiem, kas ir progresīvāki.
 • Savietojams ar LEGO Technics klucīšiem un Makeblock Neuron Pogo Pins ļauj viegli un ātri magnētiski savienot Makeblock Neuron blokus atbilstoši polaritātei, paplašinot robota iespējas.
 • Viegli programmējams, tas ļauj apgūt praktisku, uz tekstu balstītu Python programmēšanas valodu.
 • Codey iespējas: LED matrica, skaļrunis, RGB LED, balss sensori, spilgtums un daudz kas cits.
 • Rocky funkcijas: krāsu sensors, attāluma sensors un motori ar pārnesumu precīzai navigācijai. Rotējot, sekojot līnijām un izvairoties no šķēršļiem, Codey Rocky rada neierobežotu jautrību radīšanai.
 • Programmējami moduļi: Codey ir aprīkots ar vairāk nekā 10 elektroniskiem moduļiem padziļinātai programmēšanas apmācībai.
 • Mobilitāte un sensori: Rocky ietver krāsu sensoru un līniju izsekotāju navigācijai dažādās vidēs.
 • Vienkārša programmēšana: mBlock 5 tiek izmantots intuitīvai programmēšanai, izmantojot Scratch 3.0 vai Python.
 • Plaša savienojamība: Bluetooth (nepieciešams Makeblock Bluetooth Dongle adapteris, piegādes komplektā nav), Wi-Fi un USB iespējas bezvadu programmēšanai un mijiedarbībai ar robotu.
 • Codey Rocky izglītības komplektā ietilpst 6 Codey Rocky robotu komplekti un 1 uzlādes doks. Bluetooth bezvadu sargspraudnis nav iekļauts komplektā, taču ieteicams lietošanai klasē.
 • Uzlādējams akumulators.

Divi vienā — novatorisks dizains struktūrā:

Codey Rocky patiesībā ir divas viedierīces, kuras viegli savieno, izmantojot magnētus. Codey ir neatkarīgs kontrolieris ar pogām un dažādiem sensoriem. Tas spēj izteikt emocijas, izmantojot displeju, var tikt izmantots kā parasta IR tālvadības pults mājas ierīcēm vai ļauj izveidot savienojumu ar citiem robotiem, izmantojot infrasarkano staru. Codey Rocky var izveidot savienojumu ar ierīcēm, izmantojot USB kabeli vai bezvadu režīmā, izmantojot WiFi (tikai IoT nolūkiem) vai Bluetooth (tikai mobilajām ierīcēm — datora gadījumā ir nepieciešams Makeblock Bluetooth Dongle adapteris, piegādes komplektā nav! ). Codey ir robota smadzenes jeb kontrolieris ar vairāk nekā 10 programmējamiem elektroniskiem moduļiem, tostarp dažādiem sensoriem un programmējamu galveno vadības ierīci. To var izmantot vienu pašu vai kopā ar šasiju Rocky, lai veiktu vairāk uzdevumu. Rocky ir izjādes platforma, kas darbojas ar Codey. Rocky ir šasija un var darboties, tikai saskaņojot ar Codey. Izmantojot Rocky, tas var izvairīties no šķēršļiem, atpazīt krāsas, sekot līnijām un daudz ko citu! Kopā ar Codey Rocky var paveikt vēl vairāk lielisku lietu.

Iepriekšējā pieredze programēšanā

Komplektam nav nepieciešamas programmēšanas zināšanas. Robots ātri palīdzēs jaunākajiem bērniem spert pirmos soļus šajā jomā – tas viss pateicoties ražotāja aplikācijai mBlock 5 . Tā ir vizuāla programmēšanas vide, kuras pamatā ir Scratch 3.0 . Viss, kas jums jādara, lai programmētu robotu, ir velciet krāsainos blokus un nometiet tos uz programmēšanas darbvirsmas. Viss ir intuitīvi un vienkārši, taču pieļauj neskaitāmas kombinācijas, tāpēc rotaļlietai nekad nekļūs garlaicīgi! Codey Rocky no citiem izglītības robotiem atšķir spēja viegli pārslēgties no grafiskās programmēšanas valodas apguves uz praktisku, uz tekstu balstītu programmēšanas valodu. Vienkārši nospiediet vienu pogu, un programmatūra mBlock 5 pārtulkos grafisko kodu praktiskā, uz Python balstītā programmēšanas valodā . Tas nav viss. mBlock 5 ļaus bērniem, kuri nedaudz vairāk pārzina programmēšanu, iepazīties ar lietu internetu (IoT) vai mākslīgo intelektu (AI). Seju noteikšana, balss un emociju atpazīšana, datu vākšana par apkārtnes temperatūru vai gaisa mitrumu – pateicoties Python, Codey Rocky var izmantot daudz un dažādos veidos. Izmantojot mBlock programmatūras jaudu, Codey Rocky ļauj bērniem izveidot punktu matricas animācijas, izstrādāt spēles un realizēt AI un IoT lietojumprogrammas. Programmējot katru robota veikto kustību, bērni ne tikai varēs intuitīvi saprast katru komandu, bet arī, veidojot aparatūru, viņiem tā būs ļoti atalgojoša pieredze.

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814936, info@skolam.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@skolam.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod