loading
Robots InO-BOTRobots InO-BOTRobots InO-BOTRobots InO-BOTRobots InO-BOTRobots InO-BOT
img

Robots InO-BOT

SADERĪGIE PRODUKTI:

 • 198,00 €

 • 78,00 €

198,00 €

Maksājumi:

Produkta kods: EL00483

Kas ir InO-Bot robots?

InO-Bot ir Scratch programmējams grīdas robots vecumu grupai no 7-8 gadiem līdz 13-14 gadiem. Šis robots ir īpaši izstrādāts Scratch programmēšanai. Robot savienojas ar datoru, izmantojot Bluetooth, un tam ir divvirzienu saziņa, lai studenti varētu redzēt rezultātus reāllaikā. Caurspīdīgais korpuss ļauj redzēt, kā sensori reaģē uz komandām, kad iedegas gaismas diodes, un bērni var identificēt sastāvdaļas, kas liek robotam darboties.

 

Iepriekšējā pieredze

Pirms InO-Bot izmantošanas bērniem ir jābūt zināmai pieredzei Scratch lietošanā un ideālā gadījumā citu robotu, piemēram, Bee-Bot un Blue-Bot, pieredzei.

 

Attistība

Tālāk izklāstītās aktivitātes ir norādītas ieteiktajā progresēšanas secībā. Nav konkrēta laika, kas jāpavada katram, jo tas dažādās situācijās var atšķirties. Var būt nepieciešams arī vairāk sadalīt dažas aktivitātes, lai tās atbilstu bērnu vajadzībām

 

Cena ir dota orientējoša un tā var būtiski mainīties. Lūdzam pirms pasūtījuma veikšanas sazinies ar mums.

 

InO-Bot robota darbība:

 

Robota InO Bot funkcijas:

 • Iebūvētie sensori - attāluma sensors, gaismas sensors, skaņas sensors, pozīcijas sensors, līnijas sensors.
 • Neatkarīgi programmējamas 8 RGB gaismas diodes.
 • 2 balti LED priekšējie lukturi.
 • Pildspalvu turētājs figūriņu zīmēšanai.
 • Skaļrunis
 • Diapazona meklētāja sensors
 • 4 stūra tuvuma slēdži
 • Kontrole ar nulli
 • Caurspīdīgs korpuss sastāvdaļu identificēšanai
 • Uzlādējams robots
 • Līnijas izsekošanas sensori
 • Darbojas operētājsistēmās: Mac, Windows, Android.
 • Papildus var pievienot video/foto kameru "TTS 4k Camera with WiFi" lai veiktu foto un videoierakstīšanu.

 

InO-Bot programmēšanas bluetooth robots

Ino-Bot ir programmēšanas robots bērniem no 7 gadu vecuma, kas ļauj attīstīt programmēšanas prasmes caur jautrām nodarbēm un sazināties ar viņiem, izmantojot Bluetooth interfeisu. Robots ir aprīkots ar sensoriem līniju izsekošanai, attāluma mērīšanai un skaļruni ar gaismas diodēm atgriezeniskajai saitei, ļauj programmēt ar vizuālo valodu Scratch un zīmēt ģeometriskas formas. Tas atbalsta radošuma attīstību un interesi par tehnoloģijām. Šis programmējamais robots ir vismodernākais programmēšanas ziņā, ko piedāvā TTS Group . To var ieprogrammēt ar Scratch 2.0 valodu, kā arī izmantojot mobilo lietojumprogrammu. Scratch InO-Bot robots ļaus jums atbalstīt programmēšanas nodarbības, radot jautras, jautras un stimulējošas aktivitātes: strādājot ar kodu, no vienas puses, un atkļūdot, no otras puses. Scratch 2.0 palaišanas programmatūra un iOS lietojumprogrammas ir pieejamas bez maksas. Robotam ir plašs ieejas un izvades klāsts programmēšanai, kas ļaus bērniem uzsākt izaicinājumus, lai izveidotu viedas programmas, kuras viņi var redzēt palaist viņu acu priekšā. Robots savienojas, izmantojot Bluetooth savienojumu, un piedāvā divvirzienu saziņu, lai bērni varētu skatīt izvadus reāllaikā. InO-Bot robota apvalks ļauj redzēt, kā iedegas gaismas diodes, lai noteiktu dažādu robota komponentu pareizu darbību.

Ino-Bot Robot - interaktīvs izglītojošs robots jautrai un radošai mācībām

Ino-Bot robots ir lielisks izglītojošs līdzeklis, kas iesaista bērnus un motivē viņus mācīties. Izmantojot Ino-Bot, bērni mācās par programmēšanu un tehnoloģijām, izmantojot interaktīvas spēles un uzdevumus. Robots ir izstrādāts, lai atbalstītu loģiskās domāšanas, problēmu risināšanas un komandas darba attīstību. Ar Ino-Bot bērni var izveidot un programmēt dažādus uzdevumus un scenārijus. Pateicoties vienkāršajam lietotāja interfeisam un bloku programmēšanai, bērni var viegli apgūt programmēšanas un algoritmiskās domāšanas pamatus. Robots reaģē uz komandām un pārvietojas saskaņā ar instrukcijām, ļaujot bērniem izpētīt un eksperimentēt ar programmēšanu. Ino-Bot Robot piedāvā arī iespēju pieslēgties datoram un citām ierīcēm, kas paplašina tā iespējas un izmantošanu mācībās. Bērni var izmēģināt progresīvu programmēšanu un izveidot savus projektus. Ino-Bot ir piemērots gan mācībām skolās, gan mājas izglītībai. Drošība, uzticamība un kvalitāte ir galvenie Ino-Bot robota elementi. Tas ir izgatavots no izturīgiem un drošiem materiāliem, kas nodrošina ilgu robota kalpošanas laiku. Ar Ino-Bot bērni ne tikai izklaidējas, bet arī attīstās tehnoloģiju un programmēšanas jomā. Pasūtiet Ino-Bot robotu un atveriet bērniem jaunas iespējas un radošumu.

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814936, info@skolam.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@skolam.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod