loading
"SMART Notebook“ programmatūra"SMART Notebook“ programmatūra"SMART Notebook“ programmatūra"SMART Notebook“ programmatūra"SMART Notebook“ programmatūra"SMART Notebook“ programmatūra"SMART Notebook“ programmatūra
img

"SMART Notebook“ programmatūra

SADERĪGIE PRODUKTI:

  • Jautājiet par cenu

0,00 €

Maksājumi:

Produkta kods: SMARTNOTEBOOK

KAS IR SMART NOTEBOOK?

SMART Notebook ir bezabonēšanas programmatūra, kas paredzēta lietošanai ar SMART Board interaktīvo displeju . SMART Notebook ir aprīkots ar daudzām funkcijām, kuras varat izmantot, lai izveidotu, rediģētu un sniegtu skolēniem saistošas ​​nodarbības, tostarp: radoši pildspalvas rīki. SMART Ink rakstīšanai un zīmēšanai ar digitālo tinti. SMART Notebook programmatūra palīdz skolotājiem izveidot interaktīvi uzdevumi un nodarbības. Vairāk nekā 5000 attēlu, vairāki simti dažādu nodarbību veidņu, stundu ierakstītājs, 3D objekti - un tā ir tikai neliela daļa no tā, ko atradīsit SMART Notebook programmatūrā !

 

 

Izveidojiet labākus stundu plānus un skolēnu iesaisti

Smart Notebook ir lietojumprogramma un pakalpojums, kas ietver rīku komplektu skolotājiem un pedagogiem, lai labāk organizētu un sagatavotu mācību stundu plānus saviem skolēniem. Izstrādāts, domājot par pedagogiem, viedo piezīmju grāmatiņu var izmantot klasē vai mājās, lai izveidotu unikālas, saistošas ​​nodarbības, kurās skolēni var mijiedarboties, izmantojot SMART Board. Izmantojot bezmaksas stundu materiālus, skolotājiem ir pieejami 350 000 dažādu resursu, kurus var izmantot, lai izveidotu labāko stundu plānu. Visām šīm un daudzām citām funkcijām var viegli piekļūt no Notepad.

 

Mācīt gudrāk

Stundu plānu izveide var būt izaicinājums, ja klasē ir pilna ar bērniem, taču Smart ļauj viegli organizēt resursus un izveidot plānu, ar kuru skolēni var mijiedarboties. Smart Notebook nodarbības var nosūtīt tieši uz SMART Board klasi, kur skolēni var skatīt materiālu un mijiedarboties ar to. Skolotāji var ierakstīt stundas, lai skolēni varētu sekot līdzi savā tempā no mobilās ierīces, piemēram, iPad. Tā kā klēpjdatora abonements ļauj instalēt četru dažādu datoru pakotni, skolotāji var pat sagatavot šīs nodarbības no mājām pirms saistītā satura augšupielādes SMART Board.

 

Unikālas nodarbības

Izmantojot viedo piezīmju grāmatiņu, varat pielāgot savas nodarbības saviem skolēniem. Tas nozīmē prezentācijā iekļaut dažādus mācīšanās stilus, piemēram, YouTube videoklipu iegulšanu, audio failu, attēlu un citu integrāciju. Tā sniegtajām iespējām gan studentiem, gan skolotājiem nav gala.

 

SMART NOTEBOOK detalizēts apraksts atrodas šeit

SMART NOTEBOOK lejupielādes lapa šeit

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814936, info@skolam.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@skolam.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

Risinājums: webmod