loading
DOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile PlatformDOBOT MAGICIAN Go Mobile Platform
img

DOBOT MAGICIAN Go Mobile Platform

Pašreiz nav noliktavā, jūs varat mums rakstīt, un mēs jums paziņosim, kad tas būs pieejams

Magician Go mobilā platforma

Magician Go ir mobilā platforma, ko var apvienot ar Magician Lite, lai nodrošinātu robota rokas mobilitāti. Tam ir divas ar mākslīgo intelektu darbināmas kameras, kas atrodas šasijas priekšpusē un ir piestiprinātas robotizētās rokas galam, lai nodrošinātu vairāk lietojumu.

Daudzvirzienu mobilitāte

Magician Go ir aprīkots ar Mecanum riteņiem, kas ļauj veikt sānu, diagonālas un rotācijas kustības, nestūrējot riteņus, tādējādi ļaujot veikt darbības šaurā vietā.

Viedā navigācija

Magician Go ir iebūvēts odometrs reāllaika pozīcijas datu pārraidei. Izmantojot sintētiskās dinamiskās vides simulāciju, lietotāji var viegli uzraudzīt robota kustību un plānot ceļojuma ceļus.

Autonomā braukšana ar AI

Lokāli izvietots AI algoritms veic attēlu, teksta un sejas atpazīšanu bez tīkla savienojuma, lai nodrošinātu ceļa atpazīšanu, ielu zīmju noteikšanu, gājēju noteikšanu un robotu roku darbību braukšanas laikā.

Pilnīga piederumu pakete.

Magician Go strādā ar DobotLab programmatūru, lai izveidotu pielāgotas programmas, izmantojot Python un grafisko programmēšanu. Dažādi aparatūras moduļi var darboties kopā, lai veiktu pielāgotus uzdevumus.

Tehniskā specifikācija: šeit

Youtube video: šeit

Informācija Par mums Kontakti

Zvanīt, rakstīt, jautāt

+371 67814949, info@crcb2b.lv

Uz sākumuPar mumsInformācijaVisas precesJaunumiKontakti
Sia "CRC",
Reģistrācijas adrese: Jūrkalnes iela 15, Rīga, LV-1046
Tālr.: +371 67814940
Mob.: +371 264 26 640
info@crcb2b.lv
Rekvizīti:
SIA „CRC“
Reģistrācijas numurs: 50003174381
PVN numurs: LV50003174381
LV48UNLA0002030467864
AS SEB Banka

2020 © Sia "CRC". Visas tiesības aizsargātas.

risinājums: webmod